Excel Forum - Porady, Pomoc,  Excel Help, Excel FAQ Strona Główna
 FAQ  RegulaminRegulamin  Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Twoje wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
ID tematu: 31134 Skopiuj do schowka Oferty pracy, współpracy i płatne zlecenia.
Autor Wiadomość
sp3wbe 
Exceloholic

Wersja: Win Office 2016
  Wysłany: 13-05-2021, 14:51   

Witam.
Bez załączonego pliku to tak jak wróżenie z fusów.
Pozdrawiam

misqu
Starszy Forumowicz

Wersja: Win Office 2016
Wysłany: 16-05-2021, 11:33   zlecę

Witam zlecę napisanie. Chcemy wraz ze znajomymi stworzyć program drużyny e-sportowej w żużlu. Próbowałem i poniekąd się udało ale nie osiągnąłem tego co chciałem, a używałem samych funkcji i myślę że bez VBA się nie da, a pod tym względem no nie do końca potrafię to ogarnąć. A więc tak, w arkuszu PROGRAM są tabele biegowe w których są listy rozwijane z zawodnikami. W arkuszu PARY są wszystkie możliwe zestawienia par jakie są możliwe. I chciał bym żeby po wyborze z list rozwijanych danych zawodników i przypisaniu punktów ich średnia parowa była zliczana w arkuszu PARY kolumna C. Dodam że w tabelach biegowych pary stanowią kolor czerwony z niebieskim i biały z żółtym. I czy w ogóle jest możliwe zrobienie czegoś takiego? Mam nadzieję że w miarę jasno wytłumaczyłem.

program treningowy.xlsm
Pobierz Plik ściągnięto 32 raz(y) 60.73 KB

ID posta: 404910 Skopiuj do schowka

Wielgus 
Starszy Forumowicz

Wysłany: 14-11-2021, 13:15   Rapotowanie zadań + określenie potencjału

O co chodzi?
1) Chcemy aby każdy z pracowników zespołu oraz centralnie można było przeanalizować ile w danym miesiącu przeznaczono czasu na pracę w zakresie danej kategorii.
2) Możliwe było przejrzenie pojedynczych zadań
3) Możliwe było określenie zdolności czasowych zespołu do podejmowania dodatkowych zadań/projektów

Zadanie polega na zebraniu informacji z ok 50 kalendarzy Outlooka (zadania wykonane i zaplanowane) i scalenie informacji w pliki pośrednie dla kilku zespołów. W tych plikach dodanie przez użytkownika informacji zadań powtarzalnych po kategoriach (suma czasu w danym miesiącu). Przygotowanie pliku raportującego. Zestawienia Zespół/Osoba/Kategoria/Interesariusz/Inicjatywa/Miesiąc/Normatyw miesięczny

Plik Outlook -> plik zbierający + deklaracja -> plik raportowania

Na bazie takiego materiału (kolumny jak w załączniku + idpracownika zaczytywane z nazwy pliku) i dodanego modułu/tabeli umożliwiającej dodanie kategorii cyklicznych.

Notacja użyta w polu temat Outlooka
Nr. Kategorii\Opis spotkania-zadania\Interesariusz\Inicjatywa-Projekt

Chętnych proszę o maila na adres wielgus23@wp.pl

a.CSV
Układ kalendarza
Pobierz Plik ściągnięto 2 raz(y) 126 KB

Kalendarz_działania_zbiorczy.xlsm
Kategorie i formuły podziału
Pobierz Plik ściągnięto 1 raz(y) 91.18 KB

ID posta: 411044 Skopiuj do schowka

Odpowiedz do tematu