Excel Forum - Porady, Pomoc,  Excel Help, Excel FAQ Strona Główna
 FAQ  RegulaminRegulamin  Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Twoje wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
ID tematu: 31134 Skopiuj do schowka Oferty pracy, współpracy i płatne zlecenia.
Autor Wiadomość
szopi49 
Fan Excela

Wysłany: 29-08-2017, 19:47   

@baranmonika
Daj znać na pw lub pod adresem mtomexcel@gmail.com. Chetnie pomogę.

OPENMIND
świeżak

Wysłany: 08-09-2017, 10:51   Poszukujemy Trener/Szkoleniowiec Microsoft Access (Warszawa)

OPENMIND jest innowacyjną firmą oferującą szkolenia informatyczne na terenie całej Polski. Do grona naszych klientów zaliczamy większość dużych i średnich firm w Polsce. Obecnie poszukujemy trenerów, szkoleniowców, którzy potrafią z pasją i entuzjazmem przekazywać swoja wiedzę i dzielić się zdobytym doświadczeniem. Nawiążemy współpracę z trenerem z terenu Warszawy (lub okolic).

Wymagania: bardzo dobra znajomość programu Microsoft Access oraz jego wykorzystania w praktyce (np. analizy danych, tworzenie własnych aplikacji), łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi, otwarta osobowość.

Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o dzieło), elastyczny czas pracy, możliwość pogodzenia z innymi obowiązkami zawodowymi, stałą, długoletnią współpracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy biuro@openmind.pl z dopiskiem "Trener Microsoft Access".
ID posta: 329323 Skopiuj do schowka

kosak15
forumowicz

Wysłany: 14-09-2017, 09:32   Pomoc z worksheet VBA

Witam,
mam karty pracy z formułami i potrzebuję pomocy aby je ogarnąć.
nie mogę ich wklejać bezpośrednio, jeśli byłby ktoś na tyle miły i podał maila, będę wdzięczny.
dziękuję z góry za pomoc ochotnikom.

pozdrawiam
ID posta: 329640 Skopiuj do schowka

cbr 
Excel Expert

Wysłany: 22-09-2017, 07:02   

Specjalista ds. Excel; Gliwice
https://www.infopraca.pl/...liwice/14233598

OPENMIND
świeżak

Wysłany: 12-10-2017, 08:10   

Trener/Szkoleniowiec Microsoft Excel (Warszawa i okolice)

OPENMIND jest innowacyjną firmą oferującą szkolenia informatyczne na terenie całej Polski.
Do grona naszych klientów zaliczamy większość dużych i średnich firm w Polsce.
Obecnie poszukujemy trenerów, szkoleniowców, którzy potrafią z pasją i entuzjazmem przekazywać swoja wiedzę i dzielić się zdobytym doświadczeniem.
Nawiążemy współpracę z trenerem z terenu Warszawy (lub okolic).

Nasze wymagania:
• bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel oraz jego wykorzystania w praktyce (np. finanse, księgowość, controlling),
• łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi,
• otwarta osobowość.

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie (umowa o dzieło),
• elastyczny czas pracy, możliwość pogodzenia z innymi obowiązkami zawodowymi,
• stałą, długoletnią współpracę.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy biuro@openmind.pl z dopiskiem "Trener Microsoft Excel”.
ID posta: 331698 Skopiuj do schowka

Artik 

Wysłany: 24-10-2017, 01:14   

Dam namiary na firmę, która potrzebuje rozwiązania poniższego problemu.

1. Pracownik otrzymuje z zewnątrz plik w formacie XLS(X), który zawiera w formie tabelarycznej podstawowe dane dotyczące pozwów sądowych. Z zapewnień wynika, że układ tabeli za każdym razem jest taki sam.
2. Obecnie pracownik, w nowej tabeli, przygotowuje komórki z odpowiednimi danymi, które są niezbędne do wysłania. Tabela ta zawiera oczywiście podstawowe dane z pkt.1 oraz wiele innych.
3. Obecnie pracownik wchodzi na stronę e-sądu, loguje się i wypełnia formularz pozwu przeklejając zgromadzone dane (z pkt.2) do odpowiednich pól formularza na stronie.
Tak wygląda z grubsza wysyłka pozwów obecnie. Każdy pozew osobno, przeklejając dane z xls do formularza na stronie www.

Ale e-sąd umożliwia także wysyłkę pozwów w pakietach. Muszą być to pliki XML zgodne ze schematem XSD. Pakiet może zawierać jeden pozew lub wiele. Dla kancelarii plus jest taki, że jednym plikiem załatwia wiele pozwów, no i koszty... Te są oczywiście mniejsze niż przy wysyłaniu pozwów pojedynczo.

Oczekiwania klienta.
- stworzyć interface, który umożliwi wypełnienie odpowiednich pól ręcznie ale także z automatycznym wykorzystaniem danych otrzymanych z zewnątrz (w pkt.1).
- na bazie zgromadzonych danych utworzyć plik XML zgodny ze schematem XSD. Plik zapisać we wskazane miejsce.
Sama wysyłka pliku do e-sądu nie wchodzi w zakres zlecenia. Język programowania jest raczej obojętny (byle by działało :-) ), acz nie należy wykluczyć, że klient będzie chciał także posiadać kopię wprowadzonych danych np. w Excelu.

Dokumentacja dotycząca e-sądu:
https://www.e-sad.gov.pl/Subpage.aspx?page_id=32

Zgłoszenia na PW.
(Tylko mi wstydu nie narobić jak już się ktoś za to weźmie. :-) )

Artik
ID posta: 332624 Skopiuj do schowka

Intsec
świeżak

Wysłany: 20-12-2017, 22:35   

Hej, szukamy eksperta do Wydziału Analiz :)

ZADANIA: (m.in)

- opracowanie analiz, raportów, sprawozdań, opracowań merytorycznych i szkoleniowych
- wprowadzanie i modyfikowanie informacji w systemach oraz przygotowywanie na ich podstawie analiz danych
- nadzór nad merytorycznym uzgodnieniem umów kierowanych do Biura Bezpieczeństwa w celu zabezpieczenia interesów finansowych firmy
- kontrola umów oraz faktur przetwarzanych w firmie w zakresie zabezpieczenia interesów finansowych firmy
- wykrywanie oszustw finansowych w obszarze umów podpisanych przez firmę
- współpraca z organami ścigania w zakresie prowadzonych spraw służbowych
- analizowanie i opiniowanie procedur wewnętrznych pod kątem zabezpieczenia interesów finansowych firmy

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, ekonomia, prawo) i/lub doświadczenie minimum 2-3 letnie doświadczenie zawodowe w analizie danych
- 1-2 letnie doświadczenie pracy z oprogramowaniem IBM i2 iBase oraz i2 Analyst's Notebook (certyfikaty i szkolenia będą zdecydowanymi atutami)
- biegła znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności: Excel, Outlook)
- znajomość przepisów regulujących działalność gospodarczą (kc, pzp)
- umiejętność pracy w zespole
- dbałość o szczegóły i zdolności analityczne
- kreatywność
- realizacja zadań zgodnie z ustalonym harmonogramem
- chęć uczenia się i zdobywania nowych umiejętności
- wysoka motywacja do pracy, zaangażowanie i samodzielność

OFERUJEMY:

- umowę o pracę (tak, wiem, że to standard przy takich ogłoszeniach, ale musieliśmy to wpisać ;) )
- możliwość rozwoju zawodowego
- wsparcie zespołu w zdobywaniu nowej wiedzy
- pracę w stabilnej firmie z bogatymi tradycjami
- udział w licznych projektach związanych z rozwojem spółek Grupy PKP
- atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy
- praca w biurowcu w dogodnej lokalizacji przy Dworcu Zachodnim w Warszawie (budynek West Station, 9 piętro więc fajny widok ;) )
- ciche warunki pracy
- bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych

Aplikować można przez ten link: http://pkpsa.pl/pkpsa/kar....html?id=930308 tam też jest cała treść części "ZADANIA".

Gdyby ktoś miał pytania odnośnie tej pracy (atmosfera w biurze, chciałby o coś dopytać) to śmiało możecie pisać na priv, siedzę tam dopiero 3 miesiące ale mogę coś powiedzieć o atmosferze, zasadach, jak w ogóle wygląda dzień z życia pracownika wydziału analiz, itp :)

Generalnie praca mega ciekawa i dla mnie był to strzał w dziesiątkę :D

Intsec
świeżak

Wysłany: 21-12-2017, 10:21   

Aktualny link: http://pkpsa.pl/pkpsa/kar....html?id=930588

WicherTKD
Stały bywalec Excelforum

Wysłany: 23-12-2017, 21:48   

tak trochę "czepliwie" się zachowam.

Ostatnimi czasy dużo szukałem pracy jako analityk i pierwszy punkt umowa o pracę nie jest tak oczywista. Wiele jest firm pośredniczących którzy szukają (jak skauci) specjalistów z dziedziny np Excela. a firmy nie chcą ryzykować, że znajda kogoś z "DOPSHE" znających Excela zabezpieczają się zatrudniając kogoś przez pośrednika np na kilka miesięcy (ja np jestem tak zatrudniony aż przez 6 miesięcy) - ja się sprawdziłem bo to moja już 3 umowa ale firma ma podpisaną umowę z pośrednikiem że w zamian że mnie znaleźli to przez pół roku nie mogę przejść na firmę bo by płacili kary i muszę przez ten okres mieć umowę zlecenie.

Koniec atrakcyjnych warunków jakie przeczytałem w tym ogłoszeniu, reszta "oferujemy" to takie "bla bla bla" zero konkretów, jeszcze mniej liczb i "gwarantujemy rozwój w dynamicznej firmie" itp to nawet w marketach piszą. Napisz widły, co to za szkolenia oferujecie a to w cichym miejscu to jakiś żart? już bym wołał stwierdzenie, że jest możliwość zrobienia sobie kawy albo dostęp do wygodnego krzesła.

Słabo

Intsec
świeżak

Wysłany: 23-12-2017, 21:55   

Wicher, rozumiem Twoje zdanie, niestety takie mamy wymogi pisania ogłoszeń. Kiedy szukałam pracy to każde ogłoszenie było takie samo, a różnice stanowiły zdania "mamy dobrą kawę" albo "oferujemy wypłatę na czas" (swoją drogą rewelacja z tą wypłatą na czas).

Jeśli chciałeś tylko wyrazić swoje zdanie to dzięki za wskazówki, przekażę je "wyżej" :) jeśli chciałbyś, żebym odpowiedziała Ci na pytania na które nie ma tu odpowiedzi to zapraszam na priv :)

WicherTKD
Stały bywalec Excelforum

Wysłany: 23-12-2017, 22:16   

Nic osobistego. Po prostu ostatnio bardzo dużo szukałem pracy w tym co lubię czyli Excelu jako analityk i w końcu po wielu miesiącach się udało, więc pracą nie jestem zainteresowany :) ale czułem, że powinienem się wypowiedzieć bo konkrety w ofercie pracy bardzo oszczędzają czas wszystkim zainteresowanym zarówno po stronie pracownika jak i pracodawcy

Intsec
świeżak

Wysłany: 23-12-2017, 22:20   

Jasne, dzięki za podpowiedź :) ale wiesz, jakbyś kiedyś chciał zmienić firmę na taką z umową o pracę i cichymi warunkami to zapraszamy ;) (kawę też mamy niezłą a nawet i wypłata jest na czas!) :D

ADAMK
świeżak

Wysłany: 03-01-2018, 12:53   Pomoc płatna Excel potrzebna

Potrzebuję pomocy w stworzeniu tabelki prostej w excelu - chodzi o to aby zrobić parę prostych formułek dla firmy mojej. Myślę że godzinna to góra pomocy. Czy ktoś chętny? Proszę nr. telefonu lub wiadomość na priv. dziękuję
ID posta: 337027 Skopiuj do schowka

Frant 
świeżak

Wysłany: 04-01-2018, 07:04   

ADAMK, Czy zadanie z Excela jest aktualne ? Jeśli tak to podaj szczegóły.

ADAMK
świeżak

Wysłany: 04-01-2018, 10:23   

Już znalazłem pomoc - dzięki wszystkim :) Pozdr.

edycja Zbiniek:
Proszę korzystać z forumowej wyszukiwarki i umieszczać tematy / wypowiedzi we właściwych istniejących już wątkach -> Regulamin pkt. 2.1.
ID posta: 337073 Skopiuj do schowka

Odpowiedz do tematu