Excel Forum - Porady, Pomoc,  Excel Help, Excel FAQ Strona Główna
 FAQ  RegulaminRegulamin  Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Twoje wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
ID tematu: 63497 Skopiuj do schowka Czterdzieści lat minęło, jak jeden dzień ... a naprawdę 10
Autor Wiadomość
Kaper 

Zaproszone osoby: 4
Wersja: Win Office 2016
Wysłany: 14-12-2018, 09:51   Czterdzieści lat minęło, jak jeden dzień ... a naprawdę 10

Cześć,

Ileż to pożytecznych rzeczy można by było zrobić przez te 10 lat na excelforum.pl (od 12.12.2008) czy pięć na excelforum.com ... ?

Właściwie - nie wiem.
Choć liczę na to, że działalność na obu forach też jest czymś pożytecznym.

U nas przez te 10 lat napisałem niemal (a może ponad - kto wie, bo przecież kilka lat temu posty z "jak to zrobi" zniknęły) 8K postów w niemal 5K tematach.

Ulubiony dział to niewątpliwie "Mam problem z wykresem" gdzie wziąłem udział w 29,3% wątków (co na to urząd antymonopolowy (UOKiK) :-P )
Chętnie pomagałem w zadaniach (15,5% wątków z moim udziałem)
Spory wkład (po ok. 10% wątków z moim udziałem) w Mam problem z formułą, Mam problem z makrem i Jak to zrobić?
Najbladziej wypadają Tabele przestawne, Power: Pivot, Query, View, Map i Współpraca Excel a inne aplikacje pakietu Office: udział tylko w ok 5% wątków.

A na forum światowym niemal drugie tyle - 6,4K postów ale oczywiście udział śmiesznie mały (zarejstrowanych ponad milion forumowiczów, cztery miliony postów, 800K wątków). Niemniej w "punktach pomógł" chyba niezłe, 32 miejsce na świecie :-)

No to za tych, którzy zadawali pytania, na których mogłem się uczy excela :beer :beer :beer a jeszcze większe za tych, którzy czy to w innych wątkach, czy w tych w których brałem udział otwierali mi oczy na inne/nowe możliwości Excela. :beer :beer :beer :cool1 :cool1 :cool1

Tylko plemię potrzebuje przywódcy. Normalny kraj oraz inteligentni i samodzielni ludzie potrzebują rzetelnego choć niepozornego administratora.
ID posta: 358383 Skopiuj do schowka

bodek 

Wysłany: 14-12-2018, 10:43   

Dobre, dobre "małolacie" :-) Gratulacje, wyniki wyborne, pozazdrościć lub pogratulować :clap

Zbiniek 
Excel Expert

Zaproszone osoby: 2
Wersja: Win Office 2013
Wysłany: 14-12-2018, 12:03   

A już myślałem, że podsumowujesz jakiś swój etap w życiu i mówisz nam papa

Nic, tylko brać przykład :clap

Pisz po polsku! Jest różnica czy siedzisz w sadzie czy w sądzie. "Język polski jest ą-ę" :-)

Prawdopodobieństwo otrzymania satysfakcjonującej odpowiedzi jest proporcjonalne do właściwego sformułowania problemu (popartego załącznikiem).

Jest załącznik - jest impreza

http://rtfm.killfile.pl/
ID posta: 358393 Skopiuj do schowka

Wormsek 

Zaproszone osoby: 2
Wysłany: 15-12-2018, 12:06   

Brawo :-) :beer

FAQ - Najczęściej zadawane pytania.
JAK KORZYSTAĆ Z SZUKAJKI
Słownik funkcji

Znajdź nas na Facebook'u

A może fajny dodatek do excela?
ID posta: 358444 Skopiuj do schowka

ąćęłńóś
Excel Expert

Wysłany: 15-12-2018, 12:59   

Kaper napisał/a:
Czterdzieści lat minęło, jak jeden dzień

:-? ... i se ne vrati ... :cry:
Zbiniek napisał/a:
Nic, tylko brać przykład
Wormsek napisał/a:
Brawo

:shock: ... :?: :!: ... Pogięło ludzi ... :?: :!: ... :shock:

Człowiek znalazł się w wieku, w którym, po utracie dotychczasowej pracy, już nie chcą w tym kraju zatrudniać ... a ci się cieszą ... :shock: ... dobrze, że chociaż będzie mieć facet co wspominać ... :-P ... za kolejne 40-ści ... :-> ...
ID posta: 358447 Skopiuj do schowka

Odpowiedz do tematu