Excel Forum - Porady, Pomoc,  Excel Help, Excel FAQ Strona Główna
 FAQ  RegulaminRegulamin  Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Twoje wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
ID tematu: 69543 Skopiuj do schowka usuwanie załączników z postów własnych
Autor Wiadomość
okulistka 
Starszy Forumowicz

Wysłany: 09-12-2020, 21:17   usuwanie załączników z postów własnych

Szanowny Panie Administratorze,

zwracam się z uprzejmą prośbą o skasowanie załączników moich postów. Swoją prośbę uzasadniam tym, że stanowią one część moich obliczeń w mojej pracy naukowej i niestety wykrywa je program do plagiatów. Wiem, że jest to moja wina, mogłam wprowadzić większe modyfikacje danych, aby tego problemu uniknąć. Jest to pilna sprawa, szczegóły wysłałam ponad miesiąc temu w wiadomości prywatnej do użytkownika Artik.
Za zrozumienie serdecznie dziękuję.

Z poważaniem
okulistka
ID posta: 396337 Skopiuj do schowka

marzatela 
Excel Expert

Zaproszone osoby: 309
Pomogła: 464 razy
Wysłany: 09-12-2020, 22:09   

Nie jestem pewna, ale chyba każdy może usunąć załączniki z własnych postów. Wystarczy wejść do posta, nacisnąć Edytuj. Na dole pokaże się okienko do dodawania załączników, ale pod każdym załącznikiem jest przycisk Usuń załącznik.

http://www.szultaset.pl
ID posta: 396340 Skopiuj do schowka

okulistka 
Starszy Forumowicz

Wysłany: 09-12-2020, 22:12   

Nie mam takiej możliwości, sprawdzałam i próbowałam.
ID posta: 396341 Skopiuj do schowka

marzatela 
Excel Expert

Zaproszone osoby: 309
Pomogła: 464 razy
Wysłany: 09-12-2020, 22:14   

W takim razie sorry - moje uprawnienia są większe.
Odezwę się.

http://www.szultaset.pl
ID posta: 396342 Skopiuj do schowka

Kaper 

Zaproszone osoby: 2
Wersja: Win Office 365
Wysłany: 10-12-2020, 08:39   

Twoje posty, na Twoją wyraźną prośbę wyedytowałem, usuwając załączniki. Ale część załączników jest też przy postach innych osób (mojego w jednej z odpowiedzi nie bierz pod uwagę - ten nie zawiera Twoich danych, choć jest w nim ładny obrazek).

Nie wiem jak program antyplagiatowy zapatruje się na autocytowania. Może warto zmienić nazwę użytkownika (standardowo tego nie robimy, ale rozumiem powagę sytuacji) na Twoje imię i nazwisko. Nie pytałaś o nic krępującego, a tego, jakie masz zainteresowania zawodowe na pewno nie musisz się wstydzić. Może wręcz przeciwnie - trzeba się chwalić, że w np. szpitalu wojewódzkim w BB korzysta się z innych narzędzi niż tylko test Ishihara, czy karty fuzyjne :-) (sorry jeśli przekręcam). Tego oczywiście sama (ani moderator) też nie zrobisz. Jeśli chcesz napisz do mnie PW i zasygnalizuj to też w tym temacie. Zwiększysz szansę nieprzegapienia. Artik z pewnością tylko przegapił, bo inaczej by zareagował, choćby np. odpisując, że nie :mrgreen: .

Pozdrawiam i skutecznego przejścia przez sito antyplagiatowe życzę,

Jeśli dane będą torturowane dość długo, przyznają się do wszystkiego
ID posta: 396350 Skopiuj do schowka

okulistka 
Starszy Forumowicz

Wysłany: 10-12-2020, 18:25   

Haha! Skąd Ty wziąłeś karty fuzyjne? Tego w szpitalach nie ma, używa się ich w terapii widzenia w gabinetach ortoptycznych lub optometrycznych.
Dziękuję za pomoc. Właśnie sprawdziłam wszystkie moje posty. Widzę jeszcze jeden załącznik do skasowania w poście 307230. Jeśli chodzi o moje załączniki w postach innych użytkowników napisałam każdemu z nich PW. Pozdrawiam :)
ID posta: 396388 Skopiuj do schowka

Kaper 

Zaproszone osoby: 2
Wersja: Win Office 365
Wysłany: 12-12-2020, 08:45   

W szpitalach, choć może bardziej w przychodniach przyszpitalnych (dla laika - w końcu to ten sam budynek - to dalej szpital) - występują. Wiem, bo cała moja rodzina to generalnie stali klienci branży :-) (avatar nieprzypadkowy, a uczestnicy zlotów forumowych wiedzą, że to nie tylko stylizacja).

Jeśli dane będą torturowane dość długo, przyznają się do wszystkiego
ID posta: 396467 Skopiuj do schowka

Odpowiedz do tematu